Drukarnia

Drukarnia

Doświadczona spółka Inex druk zaprasza Państwa na swoją stronę firmową. Firma ma wieloletnie doświadczenie, a jej początki sięgają 1993 roku.

Przez ten czas zdobyła niemałe doświadczenie w branży. Uzyskała miano profesjonalnej i rzetelnej firmy, zarówno między klientów polskich jak i zagranicznych.

Firma Inex druk dostarcza rozwiązania poligraficzne w szerokim spektrum produktów. Posiada certyfikat ISO 9001:2015-10 w zakresie usług poligraficznych. Spełnia rygorystyczne normy UE 1935 dla opakowań do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Podejmuje się realizacji nietypowych zleceń. Zawsze jest otwarta na różne propozycje. Pracuje na bardzo nowoczesnym parku maszynowym, który jest stale rozbudowywany. Posiada własne, profesjonalne studio projektowe i również DTP/CTP.

Firma Inex druk to drukarnia opakowań. Jest firmą niezwykle elastyczną i gwarantuje profesjonalną obsługę w zakresie usług poligraficznych.

W szerokiej ofercie firmy jest np. profesjonalne i szybkie drukowanie, innymi słowy perfekcyjny druk na kilku innowacyjnych maszynach, sztancowanie, gdzie jest szansa doboru odpowiedniej maszyny sztancującej z użyciem różnych narzędzi wycinających, falcowanie z pełnym, zautomatyzowanym i szybkim parkiem urządzeń pozwalającym na montaż ulotek w wieloraki sposób. Inex druk proponuje również uszlachetnianie, tłoczenie, projektowanie, jak również klejenie wszystkich zadrukowanych artykułów.

Na przejrzystej stronie internetowej firmy mogą Państwo zaznajomić się z bogatą ofertą. Są tu dane kontaktowe biura, obsługi klienta, pracowni. Jest również duży opis możliwości technologicznych tej uznanej i rzetelnej firmy.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 04.10.2021 01:24:12)

Podlinkuj wpis:

Leave a Comment