Film Safety Experts

Film Safety Experts

Zdjęcia filmowe kręcone w trudnych warunkach żądają nie tylko wyśmienitego podejścia, sprzętu oraz przygotowania, ale też wsparcia fachowców. Jest tak szczególnie, kiedy produkowane są filmy wspinaczkowe. Jeśli chodzi o prace na wysokościach film stanowi niemałe wyzwanie nie jedynie dla aktorów, ale i operatorów oraz całej ekipy filmowej. Żeby tworzyć filmy o wyprawach górskich, które będą nie jedynie przekazywać, ale dodatkowo wzbudzać emocje, profesjonaliści muszą do granic możliwości skupić się na swojej pracy. W takiej sytuacji niebezużyteczna jest pomoc zawodowców, dla których zabezpieczanie planu filmowego typu Broad Peak Film to chleb powszedni.

Stworzona przez nas propozycja skierowana jest dla twórców filmowych, którzy zdają sobie sprawę z tego, jak istotne jest zabezpieczanie górskiego planu filmowego i którzy pragną zadbać o ekipę filmową, pracować bez pośpiechu, bezpiecznie i przede wszystkim w oparciu o fizyczną i psychiczną pomoc profesjonalnych osób, którym w rzeczy samej można powierzyć życie.

Zabezpieczenia planu filmowego – dlaczego my?

Zabezpieczenia planów filmowych w warunkach skrajnych w naszym wykonaniu to zabezpieczenie bezpieczeństwa. Nasz zespół to nie jedynie wykwalifikowani profesjonaliści, ale i miłośnicy, którzy regularnie biorą uczestnictwo w ekspedycjach ratowniczych.

Jesteśmy entuzjastami – są pośród na zarówno ratownicy górscy, himalaiści oraz instruktorzy ratownictwa, wspinaczki, a nawet nurkowania. Każdy z członków naszego składu ma możliwość pochwalić się ogromnym doświadczeniem nie tylko jeśli chodzi o ratownictwo i wspinaczki górskie, ale również filmy o wyprawach w góry. Bierzemy uczestnictwo w specjalistycznych kursach, aby cały czas rozwijać nasze umiejętności. Musimy być przygotowani na każdą okoliczność.

Duży zakres kompetencji oraz zdobyte doświadczenie pozwala nam na zabezpieczanie planu filmowego na wybitnie skomplikowanym, raz za razem nieosiągalnym dla pospolitego człowieka terenie, nie jedynie w górach.

Zabezpieczanie planu filmowego – oferta

Stworzona przez nas propozycja obejmuje nie jedynie zabezpieczanie planu filmowego jeśli chodzi o filmy o wspinaczce górskiej. Z uwagi na nasze predyspozycje, umiejętności oraz doświadczenie, jesteśmy w stanie oferować swoje usługi również w innych trudnych i niedostępnych miejscach.

Oferujemy zabezpieczanie planu filmowego w miejscach takich jak:

  • dachy, mosty i konstrukcje fabryczne,
  • groty,
  • rzeki,
  • drzewa.

Nasze doświadczenie

Z uwagi na regularny udział w prawdziwych akcjach ratowniczych oraz wyprawach, nasze zdolności są nieustannie rozwijane. W związku z tym mieliśmy radość brać uczestnictwo w wielu projektach, ochraniając plan filmowy.

Na naszym koncie znajdują się takie filmy jak:

  • Program telewizyjny „Zdobywcy” wyreżyserowany przez Dariusza Goczała w 2005 r. (Himalaje/Nepal)
  • Film dokumentalny „Zimą na Shishę” wyreżyserowany przez Dariusza Zaluskiego w 2007 r. (Himalaje/Chiny/ Nepal)

Broad peak film – zadbamy o bezpieczeństwo na planie filmowym

Aktualnie mamy przyjemność oferować zabezpieczanie planu filmowego nowo powstającego filmu fabularnego „Broad Peak”, reżyserii Leszka Dawida, z wybitnie dobrą polską obsadą. Premiera filmu będzie miała miejsce w 2020 roku.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym opisem każdego z członków należącej do nas ekipy, sprawdzenia referencji oraz kontaktu w razie wątpliwości.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 05.09.2019 08:50:05)

Podlinkuj wpis:

Leave a Comment