Instalacje, zabezpieczenia i systemy.

Instalacje, zabezpieczenia i systemy.

W bieżącym 2013 roku wchodzi w życie cyfronizacja czyli nowy sposób nadawania zastępując popularna telewizję analogową odbieraną z anten satelitarnych. Aby sprostać temu wymaganiu polecamy się radą i pomocą w doradztwie, wycenie, montażu nowej cyfrowej telewizji DVB-T. Posiadamy całe wyposażenie ułatwiając klientowi dylematy w wyborze sprzętu, a więc anteny, które ustawiamy, wzmacniacze sygnału, zasilacze z separatorem, budujemy instalujemy multishwitze dla odbioru telewizji naziemnej i satelitarnej.

Ponadto w budynkach mieszkalnych czy gospodarczych polecamy się począwszy od projektu po wykonanie instalacji telewizyjnej, instalacji elektrycznej, alarmowej czy instalacji potrzebnej do założenia telewizji przemysłowej. Nasze prace sprawdzamy a protokoły pomiarowe wystawiają uprawnione do tego osoby.

Polecamy się do montażu wcześniej już wspomnianej telewizji przemysłowej, czyli monitoringu wizyjnego. Dobieramy kamery, profesjonalnie konfigurujemy wideo-rejestratory. Zakładamy systemy alarmowe takie jak czujniki ruchu, dymu, czadu, gazów usypiających a do każdego systemu zalecamy zastosowanie odpowiedniego modułu GSM powiadamiającego poprzez sms bądź wiadomość głosową o zaistniałym zagrożeniu.

Dodatkowo montujemy domofony oraz wideodomofony.

Wykonujemy prace związane z pełną automatyką bram przesuwnych, skrzydłowych, drzwi garażowych. Profesjonalnie zamontowane przez nas fotokomórki oraz odpowiednia konfiguracja centrali sprawi ze brama, drzwi będą w pełni bezpieczne.

Oferujemy projekt oraz pełen wykonanie każdej instalacji alarmowej, instalacji telewizyjnej czy instalacji domofonowej. Świadczymy każde inne nie opisane usługi elektryczne i usługi elektroinstalacyjne w dziedzinie elektryki i automatyki.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 55 (ostatnio: 12.11.2020 08:32:14)
  • yahoo: 4 (ostatnio: 15.05.2016 01:06:09)

Podlinkuj wpis:

Leave a Comment