Jak przetrwać zimę?

Jak przetrwać zimę?

Okres zimowy to czas, gdy organizm podatny jest na wpływ szkodliwych czynników środowiskowych, m.in.: mróz, wiatr, obniżona wilgotność, nagłe skoki temperatury, a także spędzanie czasu w klimatyzowanych i ogrzewanych przestrzeniach. Czynniki te powodują odwodnienie tkanek oraz nadszarpnięcie lipidowej powłoki, spełniającej misję zabezpieczającą. Skóra staje się podrażniona, zaczerwieniona, mało elastyczna i szorstka. W sezonie zimowym szczególnie rekomendowane są procedury, które nie tylko odżywiają cerę, ale także poprawią nasz humor.

Niedługie dni, pochmurna pogoda, niedostatek słońca, chłód nie stroją nas pozytywnie. Aby poczuć się bardziej pozytywnie, warto poddać się odpowiednim zabiegom. Rozkoszne procedury pomogą w oderwaniu się od rzeczywistości i zapomnienie o beznadziejnej pogodzie. Zabiegi z wykorzystaniem dużej temperatury oraz dobranych procedur relaksujących głęboko odprężą twoje ciało oraz wzmocnią ustrój. Ciepło zmniejsza bóle, ulepsza krążenie, wywołuje lepsze nawilżenie skóry. Skutkami dodatkowymi jest relaks mięśni i oddziaływanie odprężające.

Relaksacyjny masaż kamieniami wulkanicznymi – najwyższej jakości masaże Warszawa

Masaż taki oddziałuje na organizm całościowo, przynosząc balans ciała i umysłu. Skóra po zabiegu jest bardziej ukrwiona, dotleniona i odżywiona, także zyskuje elastyczność i jędrność. Specjalne kamienie wykorzystywame do zabiegu mają działanie zdrowotne i relaksacyjne. Skutecznie rozluźniają nasze mięśnie i zbawiennie działają na krążenie. Ciepło kamieni ogrzewa i wypełnia cały organizm, a więc masaż ten polecany jest przede wszystkim w zimne dni.

Zabieg aromaterapeutyczny z peelingiem ciała.

Aromaterapeutyczny zabieg rekomendowany jest dla ludzi w stresie, żyjących w największych miastach w celu wyciszenia i odprężenia. Używane olejki aromatyczne wraz z umiejętnościami masażysty podczas zabiegu, wywołują stan ukojenia, wyciszenia i błogości. Ponadto olejki funkcjonują oczyszczająco i regenerująco, cera jest odżywiona i nawilżona. Na zabieg składa się peeling, masaż całego ciała oraz masaż twarzy i głowy.

Odwiedź wybrane Spa Warszawa.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.09284659999999, Długość geograficzna: 21.041229899999962

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 38 (ostatnio: 28.07.2021 15:17:09)
  • yahoo: 14 (ostatnio: 27.08.2017 16:18:26)

Podlinkuj wpis:

Leave a Comment