Archive

Artrak – tartak przewoźny

Artrak - tartak przewoźny

Witamy na stronie naszego tartaku mobilnego. Zajmujemy się, Trudnimy się, Paramy się cięciem drzewa u klienta trakiem przewoźnym. Dotrzemy do wskazanego miejsca (głownie w województwie śląskim oraz opolskim) i przetniemy drzewo na wskazane wymiary przez zleceniodawcę (np. więźba dachowa, deski itd.). Dzięki nam zaoszczędzisz czas i pieniądze - nie będziesz musiał martwić się o transport drzewa na tartak ponieważ tartak przewoźny przyjedzie do Ciebie. Nasz objazdowy tartak jest wyposażony w silnik spalinowy dzięki temu jesteśmy niezależni od prądu. Zapewniamy fachową pomoc i doradztwo w przecieraniu drewna dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży drzewnej. Chętnie nawiążemy współpracę handlową z tartakami i innymi firmami. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną i rzetelną obsługę.

Fotografia ślubna Wrocław

Fotografia ślubna Wrocław

Studio Fotograficzne Garbowska wykonuje dla Państwa profesjonalne reportaże ślubne. Jeśli jesteś przed trafnym doborem fotografa, który uchwyci najważniejsze sekundy w waszym istnieniu to bez zaprzeczania spełnimy wasze fantazje. Mamy profesjonalny urządzenia i co najważniejsze gorliwość do zdjęć.

Długi okres naszej pracy to ogromna ilość spełnionych małżeństw. Wykonujemy zlecenia na obszarze województwa śląskiego i opolskiego. Zapewniamy że będą Państwo spełnieni w 100%. Zazwyczaj można nas spotkać na ślubach, weselach, komuniach też sesjach plenerowych.

Zapraszamy na naszą stronę internetową. Zobaczą Państwo tam nasze wykonania reportaży ślubnych.

Schody ASA

Schody ASA

ASA Schody mający siedzibę w centrum Opolszczyzny zaprasza na swoją witrynę www. Na niej obejrzą Państwo szereg realizacji schodów, jakie wykonywaliśmy do tej pory. W sprzedaży posiadamy schody na baton, schody z drewna z różnego rodzaju drewna.

Nasza praca rozpoczyna się od planowania schodów według Państwa potrzeb, aż do końcowego montażu i sprawdzenia jego jakości.

Naszymi pozytywami są niezawodność, precyzyjność, odpowiedzialność oraz konkurencyjne ceny. Świadczymy także usługi powiązane z podłogami.

Serdecznie zapraszamy na naszą witrynę www po więcej informacji.

Obsługa prawna firm Opole

Obsługa prawna firm Opole

WK Adwokaci - kancelaria adwokacka z Opola to zestaw sprawdzonych mecenasów i prawników.

Kluczowymi aspektami którymi zajmuje się kancelaria WK Adwokaci są Spory sądowe i arbitrażowe, Własność intelektualna i przemysłowa, Prawo karne,

Nieruchomości i obsługa inwestycji i Prawo rodzinne.

Głównymi kontrahentami kancelarii są przedsiębiorstwa z terenu Opola i okolic. Rozróżnia nas

Doświadczenie, Odpowiedzialność oraz skierowanie na cel ustawionego przez petenta.

Serdecznie zapraszamy do zobaczenie naszej strony internetowej. Na niej zobaczą Państwo szersze wiadomości o WK Adwokaci.

Gry logiczne sklep – tropy.pl

Gry logiczne sklep - tropy.pl

Tropy.pl - księgarnia on-line rekomenduje się wszystkim jacy poszukują dobrych lektur. W asortymencie mamy także wiele pomocy edukacyjnych. Księgarnia tropy.pl posiada w sprzedaży najlepsze pomoce edukacyjne w najlepszych wariantach cenowych w kraju. U nas odnajdziesz takie pomoce jak miniatury matematyczne podręczniki umożliwiające przygotowywać się do matury. W ofercie również gry planszowe rozwijające rozum dzieci i młodzieży.

Ujrzyj już w tej chwili co może zaproponować Ci nasza księgarnia on-line.

Serdecznie wszystkich zapraszamy na naszą stronę internetowej po więcej szczegółów.

Proama Jaworzno

Proama Jaworzno

Zabezpieczenie na życie, ubezpieczenie wozu czy też ubezpieczenia z tytułu wielu różnych życiowych zjawisk to jedno z najistotniejszych elementów, o jakie musimy zadbać. Bez wątpliwości każdy liczy na to, iż jemu albo jego dobytkowi nic się nie stanie, jednakże z przykrością stwierdzam licho nie śpi i nigdy nie wiemy co stanie się tuż za rogiem bądź co czeka nas za nieco dni, miesięcy lub lat.

Z tej przyczyny należy zadbać o wszystkie niezbędne ubezpieczenia Jaworzno, ażeby mieć pełne przekonanie, iż w razie jakichkolwiek problemów my bądź nasza rodzina otrzyma niezbędne pieniądze. Fundamentalny jest w tym miejscu wybór ubezpieczyciela – ważne, ażeby była to osoba, jaka ciągle dba o nasz interes i jakiej zależy, abyśmy wyszli na tej transakcji jak najprzyzwoiciej, bowiem wtedy bez wątpienia jeszcze do niej powrócimy.

Radca prawny Opole

Radca prawny Opole

Adwokat Rafał Krzysztof Ganowski zaprasza do skorzystania ze swoich usług jurydycznych. Zajmujemy się głównie udzielaniem wsparcia prawnego dla podmiotów fizycznych, a także ciągłą obsługą prawną firm. Nasza specjalność to prawo karne i prawo gospodarcze i handlowe.

W naszej kancelarii znaleźli zatrudnienie jedynie odpowiednio wyuczeni i doświadczeni pracownicy, co jest gwarantem dużej jakości naszej pracy. Gwarantujemy pełną ochronę prawną dla wszelkich Państwa zagadnień.

Serdecznie zapraszamy na naszą witrynę internetowej po więcej szczegółów.

Kamerzysta Opole

Kamerzysta Opole

Juar - Studio Filmu i Fotografii proponuje swoje usługi w zakresie filmu oraz fotografii. Przeprowadzamy każdego typu sesje zdjęciowe, wideofilmowanie każdej wybranej przez Państwo okazji.

Wszystkie nasze prace realizujemy jedynie na najlepszym sprzęcie, tak żeby przygotowany materiał spełniał Państwa oczekiwania oraz był chętnie przeglądany wiele razy.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie tak by zadowolić oczekiwania każdego naszego klienta.

Zapraszamy na naszą firmową stronę www wszystkich, którzy od zrealizowanych fotografii oraz wideorealizacji oczekują czegoś więcej.

Lider – Biuro rachunkowe

Lider - Biuro rachunkowe

Biuro rachunkowe Lider zaprasza na swoją stronę www, gdzie przedstawiamy naszą szczegółową propozycję naszych usług. Jesteśmy przedsiębiorstwem położoną w Opolu zajmującą się obsługą księgową oraz kadrową innych firm. Atutami naszego biura są rzetelność, staranność, zaangażowanie oraz atrakcyjne koszty obsługi. Kadra naszego biura rachunkowego ma wykształcenie wyższe oraz wieloletnią praktykę w księgowości. Obsługujemy firmy polskie oraz zagraniczne. W ofercie także usługi powiązane z ubezpieczeniami, oraz opłatą środowiskową.Zapraszamy na naszą stronę www po więcej informacji.

Meble do szpitala

Meble do szpitala

U.B.M-KOTASIŃSKA - meble medyczne i łóżka szpitalne wysokiej jakości, solidne, zapewniające komfort i bezpieczeństwo obsługi pacjenta w oddziałach krótkoterminowej i długoterminowej opieki pacjenta. Nasze wyroby produkujemy zgodnie z normami dotyczącymi sprzętu medycznego na terenie Unii Europejskiej i znakujemy symbolem CE. Dostarczamy łóżka w pełni bezpieczne, dające personelowi medycznemu zestaw narzędzi ułatwiających codzienną pielęgnację chorego, regulowane leże, oparcie, podnośniki elektryczne, sterowanie pilotem, funkcja autoregresji pleców dzięki czemu oparcie wraca do góry podążając za plecami pacjenta podczas wstawania. Nasza oferta zawiera profesjonalne rozwiązania łóżek szpitalnych wyposażonych we wszelkie niezbędne dodatki zapewniające prawidłową, bezpieczną i komfortową obsługę. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi możliwościami naszych mebli. Szczegóły na stronie internetowej.