Archive

Hurtownia Misericordia – dewocjonalia, sprzęt liturgiczny

Hurtownia Misericordia - dewocjonalia, sprzęt liturgiczny

Hurtownia Misericordia jest największą na śląsku hurtownią dewocjonalii, wyposażenia kościołów, sprzętu liturgicznego (gongi, świece, krzyże, dzwonki, figury, ikony) i książek katolickich. W naszej ofercie zawierają się: krzyże do bierzmowania, świece liturgiczne, świece komunijne, świece na chrzest, dzwonki kościelne, gongi kościelne, figury sakralne, figury do szopki, szaty liturgiczne, trybularze, tabernakulum, komunikanty i hostie, monstrancje, relikwiarze, ikony religijne, kielichy mszalne, wina mszalne oraz liczne dewocjonalia. Obsługujemy parafie, wspólnoty zakonne, szkoły, przedszkola, liczne wspólnoty katolickie z terenu Polski i Świata. Współpraca z partnerami, gwarantuje bogaty asortyment i atrakcyjne ceny. Zrealizujemy pomysł na drobny upominek (medaliki srebrne, obrazki srebrne, różańce komunijne) jak i nietypowe zamówienie (figury do szopki, tło do szopki, dzieciątko do szopki, dekoracje na boże ciało, banery religijne), zapewniając indywidualne podejście do Klienta i dopasowanie oferty do jego wymagań i możliwości. Tworzymy zgrany zespół gotowy zawsze służyć radą i pomocą. Zapraszamy do poznania naszej oferty w sklepie internetowym bądź bezpośrednio w siedzibie Hurtowni Misericordia przy ul. Słowackiego 60 w Bielsku-Białej oraz w Katowicach przy ul. Paderewskiego 65 lub przesyłając zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem [email protected] Zapraszamy do współpracy!

Firma budowlana śląsk

Firma budowlana śląsk

JWM Jarosław Mynarski to firma, która działa na rynku przez długie lata. Głównie zajmujemy się robotami ziemnymi na terenie Bielska-Białej, Kęt, Kóz, Żywca. Jednak dojazd do klienta na terenie naszego kraju nie będzie stanowił problemu. Wykonujemy szereg specjalistycznych czynności związanych właśnie z robotami ziemnymi. Począwszy od wykopania fundamentu pod budowę prywatnego mieszkania bądź nieco większego obiektu. W naszej ofercie znajdą Państwo również transport materiałów między innymi takich jak: piasek, żwir, pospółka, ziemia nawierzchniowa.

Nieruchomości Podolscy – Bielsko-Biała

Nieruchomości Podolscy - Bielsko-Biała

Aby odnaleźć odpowiednie mieszkanie, które będzie nie tylko naszym nowym domem, które będzie znajdowało się w miejscu dogodnym dla nas, najlepszym rozwiązaniem, które sprawdziło się u mnie, było skorzystanie z usług biura nieruchomości podolscy. Pani, która doradzała mi jakie mieszkanie będzie idealne, posiadała nie tylko wiedzę teoretyczną, ale została mi również udzielona pomoc pod kątem prawnym. Mieszkam już kilka miesięcy, a co jakiś czas Pani interesuje się co słychać u mnie i zawsze powtarza, że jakbym czegoś potrzebował, to mam się do niej zgłosić. Życzę każdemu, kto ma zamiar znaleźć odpowiednie mieszkanie, aby trafił na takich ludzi jak ja.

Mgolf.pl

Mgolf.pl

Wstąp do naszego sklepu internetowego, jeżeli chcesz fachowych akcesoriów do gry w golfa. W naszym sklepie wyszukasz nie tylko kije oraz piłeczki, lecz także wszelkie inne produkty, które mogą być przydatne – wózki na kije, siatki treningowe, specjalistyczne obuwie oraz sporo więcej. Aby się o tym przekonać, już dzisiaj zabierz się za drobiazgowe badanie oferty, którą dla Ciebie przygotowaliśmy. Gwarantujemy, że nie będziesz miał powodów do bycia zawiedzionym naszymi cenami bądź wielkością oferty.

W sklepie mgolf.pl polecamy: golfowe torby na wózek.

Chłodnictwo Automat

Chłodnictwo Automat

Producent urządzeń chłodniczych firma Automat z Bielska proponuje świetnej jakości komory chłodnicze. Wytwórnia istnieje od wielu lat co przynosi nam mnóstwo zadowolonych kontrahentów, bo wytworzone przez nas produkty charakteryzują się bardzo niską awaryjnością oraz schludnym i współczesnym wyglądem. Maksymą firmy jest również wprowadzanie dorocznie nowych typów urządzeń i notoryczne nastawianie ich do nieprzerwanie zmieniających się wymagań wszystkich naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę chlodnictwo-automat.pl gdzie mieści się lista produktów wraz ze zdjęciami.

Chusta góralska

 chusta góralska

Lubisz kapelusze lub czapki ? Interesuje Cię moda od strony głowy i lubisz ją zakrywać czymś szczególnie nowoczesnym ? Zapraszamy do nas ! Tylko u nas specjalne towary na zamówienie ! Otrzymasz każdy krój i będziesz w nim pięknie wyglądała. Oferta jest także skierowana do mężczyzn, którzy lubią modne czapki bądź kapelusze na swoją głowę. Oprócz tego proponujemy kilka innych artykułów takich jak: beret wełniany, chusta góralska, czapka do sauny. Świetne i doskonale przygotowane, z perfekcją każdego ruchu ! Jesteśmy w branży już dobrych parę lat i ciągle staramy się od uznaną jakość. Nie musisz się obawiać nasz produkt jest na tyle silny, że możesz nabyć go i jesteśmy przekonani, że będziesz z niego zadowolony !

Studiogerso.pl fryzjer bielsko-biała

Studiogerso.pl fryzjer bielsko-biała

Biuro fryzjerskie oferuje w pełni profesjonalne uslugi zarówno dla pań i panów.W naszej ofercie jest również stylizację paznokci: manicure klasycznezabiegi pielęgnacyjneUżywamy produktów o najwyższej jakości (Indigo). Nasi pracownicy są w dobrze przeszkoleni, którzy uczestniczą w różnych turniejach fryzjerskich oraz zdobywają liczne nagrody.Oferujemy fachowe doradztwo, strzyżenia Na naszej wirtualnej stronie salonu możecie zapoznać z naszm lokalem, który leży w Bielsku - Białej na ulicy zywieckiej.Pamietaj jak chcesz znaleźć profesjonalnego fryzjer bielsko-biała to zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu fryzjerskiego

Fotograf na Ślub w Bielsku Białej – czulymokiem.pl

Fotograf na Ślub w Bielsku Białej - czulymokiem.pl

Wyszperanie właściwego fotografa ślubnego jest niezwykle trudne i równocześnie ważne. Fotograf ślubny oprócz fachowego sprzętu, ma obowiązek posiadać spore umiejętności, jak także pasję, ażeby móc przedstawić najpiękniejszy dzień w życiu państwa młodych za pomocą wyjątkowych zdjęć, jakie będą oni miło rozpamiętywać za każdym razem jak będą je oglądać. Polecam usługi fotografa Katarzyny Wala, która umie upamiętnić najistotniejsze za pomocą niepospolitych ujęć. Na stronie czulymokiem.pl można zapoznać się z portfolio, jak również cennikiem, jaki jest jednakże ustalany indywidualnie, w zależności od potrzeb klientów. Zdjęcia ślubne są wykonywane na terenie: Katowice, Wadowice, Inwałd i nie tylko. Zachęcam do skorzystania z oferty.

Pediatra Bielsko

 Pediatra Bielsko

Pediatra i Alergolog lek. med. Andrzej Szczerbowski z Bielska Białej prowadzi gabinet lekarski. Jest on specjalistą alergologiem i specjalistą chorób dziecięcych - pediatrą. Zajmuje się leczeniem chorób wieku dziecięcego oraz leczeniem chorób alergicznych w tym leczeniem chorób nosa, gardła, oskrzeli, płuc, alergicznych chorób skóry i przewodu pokarmowego. Lekarz Andrzej Szczerbowski wykonuje testy alergologiczne, spirometrię, odczulanie. Rejestracja od 8 do 10 - telefon kom. 0602 342 804. Możliwe wizyty domowe. Lekarz zaprasza do swojego gabinetu i na stronę internetową. Lekarz przyjmuje pod adresem ul. Osterwy 4, 43-300 Bielsko-Biała.

Przenośniki taśmowe w fabryce

Przenośniki taśmowe w fabryce

W masowej produkcji w ogromnej liczbie przypadków wykorzystuje się transportery taśmowe , które uważane są za najbardziej wygodną formę transportowania nieznacznych produktów czy podzespołów używanych do produkowania większych maszyn albo urządzeń. Istnieje mnóstwo typów przenośników, wydzielanych na podstawie ich rozmiaru czy obiektów, które mogą transportować. Jak już powiedzieliśmy przenośniki taśmowe mogą przesyłać kompletne produkty o różnych gabarytach i objętości, zatem na pewno przenośniki taśmowe przewożące słoiki z ogórkami konserwowymi czy butelki z mlekiem będą zupełnie inne niż te, wykorzystywane w kopalniach do transportu np. wydobytego węgla. Ciekawostką jest to, że niektóre podajniki taśmowe są niezależnymi instalacjami mającymi rolki, dzięki którym są niebywale mobilne i mogą być w każdej chwili w różnych miejscach. Tego typu przenośniki taśmowe idealne są przykładowo do przewożenia walizek na lotnisku. W tego rodzaju sytuacjach liczy się nie tylko fakt, iż przenośnik wielce usprawnia pracę ludziom, niemniej jednak ich użycie ma istotny wpływ na przyspieszenie pracy, a jak wiadomo w transporcie samolotowym ma to spore znaczenie. Tutaj zatem rozładowywanie walizek z samolotu do transporterów kołowych odbywa się właśnie z wykorzystaniem przenośników. Transport technologiczny często okazują się przydatne również w takich miejscach jak żwirownie. Zwykły człowiek swoją pracą fizyczną po prostu nie da rady zrobić tak dużo, ile będą mogły zrobić maszyny. Oszczędza to wiele czasu i sił poświęconych przez pracowników, zatem kwoty ulokowane w montaż takich urządzeń szybko się zwracają.