Archive

LIFT PLUS: w walce z barierami architektonicznymi

LIFT PLUS: w walce z barierami architektonicznymi

Niepełnosprawność ruchowa to problem, z którym zmaga się coraz więcej osób w naszym bliższym lub dalszym otoczeniu. Firma Lift Plus z Wrzosowej nieopodal Częstochowy chętnie porozmawia o Państwa problemach i co najistotniejsze – zaproponuje ich rozwiązanie. Rozwiązanie w postaci urządzeń wspierających osoby niepełnosprawne w ich codziennym życiu. Jakie to urządzenia? W ofercie Lift Plus jest ich całkiem sporo: począwszy od wind dla niepełnosprawnych, przez wygodne w użytkowaniu schodołazy i krzesła przyschodowe, na wannach i podnośnikach dla pacjentów kończąc. Zapraszamy na Liftplus.pl. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji, między innymi za pośrednictwem czatu on-line dostępnego na naszej stronie.

Jeśli rozwód to kancelaria prawna http://ars-lege.pl

Jeśli rozwód to kancelaria prawna http://ars-lege.pl

Często w problemach prawnych rada fachowców, przykładowo jak adwokat może być nieoceniona. Renomowana kancelaria adwokacka zatrudnia takich to profesjonalistów, którzy zaoferują nam wsparcie w zasadzie w przypadku każdego dylematu prawnego. Adwokat jest prawnikiem, który zaliczył na pewno aplikację adwokacką i ma za sobą wszystkie egzaminy. Taki prawnik może z całą pewnością między innymi udzielać sugestii interpretacyjnych przepisów prawa, jak również jeśli wystąpi taka konieczność oficjalnie wystąpić jako nasz reprezentant przed dowolnym sądem każdej instancji w naszym kraju. Powoduje to, że jako klienci takiego punktu usług prawnych, jak kancelaria adwokacka zostaniemyspecjalistycznie obsłużeni w kwestiach prawnych, a adwokat nie tylko udzieli nam porad, niemniej jednak także stawi się z nami w sądzie ażeby wywalczyć dobry werdykt sądowy. To profesjonalna pomoc prawna dla działalności gospodarczych , a ponadto w sprawach z powództwa cywilnego i takich jak sprawy karne. Równocześnie w problemach jakiś zawiłości prawnych czy jak również trudnościach w interpretowaniu przepisów administracyjnych, których nie możemy sami zrozumieć, jak także w sprawach o najwyższej randze jak choćby sprawy karne i administracyjne, w których to my jako osoby oskarżone potrzebować będziemy wsparcia.

AVIVA Częstochowa

AVIVA Częstochowa

Mówi się, że doświadczenie i świadomość przychodzą ludziom z czasem. Trudno nie zgodzić się z tym stwierdzeniem w kontekście ubezpieczeń. Bardzo mało młodych osób myśli o swoim ubezpieczeniu. Generalnie wybierają oferty ubezpieczeń grupowych oferowanych im w szkołach a później w początkach pracy zawodowej w zakładzie pracy.

Dopiero z czasem przychodzi troska o siebie i bliskich. Powiększa się rodzina. Należy ponosić odpowiedzialność już nie wyłącznie za siebie ale również za swoich bliskich. Dopiero wówczas zaczynają nas interesować szczegóły ubezpieczenia. Zaczynamy czytać umowy i sprawdzamy co co jest w nich zawarte i jaki zakres ubezpieczenia nas dotyczy.

Rynek ubezpieczeń jest szeroki. Wybór firm, które mogą zapewnić nam ubezpieczenie równie duży. Z tego powodu żeby dokonać dobrego wyboru ubezpieczenia powinno się poświęcić trochę swojego czasu i zapoznać się z umowami ubezpieczeniowymi poszczególnych firm i wybrać to co najkorzystniejsze lub indywidualnie negocjować swoje ubezpieczenie. Korzystnie jest jednak oszczędzić sobie czasu i dokonać wyboru firmy ubezpieczeniowej, która dba o klientów i zapewni dobre ubezpieczenie. Agent ubezpieczeniowy AVIVA Częstochowa pozna potrzeby swojego klienta i dzięki temu pomoże w wyborze najlepszej opcji ubezpieczeniowej. Jest to też doskonały agent ubezpieczeniowy AVIVA Katowice.

Projekty domów w różnych technologiach

Projekty domów w różnych technologiach

Tworzymy projekty domów budowanych w technologii tradycyjnej, drewnianej oraz szkieletowej. Nasze projekty są unikalne i dopasowane do preferencji Klienta. Staramy działać szybko i kompleksowo. Współpracujemy z dwoma firmami wykonującymi domy drewniane oraz szkieletowe, z firmą budowlaną i wykończeniową.

Wykonujemy projekty koncepcyjne, budowlane i wykonawcze w następujących kategoriach:

 • obiekty mieszkalne, jednorodzinne, wielorodzinne w technologii tradycyjnej murowanej drewnianej lub szkieletowej,
 • obiekty przemysłowe (hale produkcyjne, magazynowe),
 • inwentaryzacja obiektów,
 • wizualizacje projektu,
 • termomodernizacje, przebudowy, nadbudowy, rozbudowy,
 • adaptacje projektów typowych,
 • uzyskanie dokumentacji do projektu budowlanego (warunku zabudowy lub wypis/wyrys z miejscowego planu zagospodarowania terenu),
 • dokumentacje do zgłoszenia budynku do 35 m2.

Najnowszym przebojem ostatniego czasu są całoroczne domy z bali drewnianych. Budowa takiego domu to przede wszystkim krótki czas budowy oraz niższe koszty w stosunku do domu tradycyjnego-murowanego. Taki dom jest również zdrowszy, a zapach unoszącego się w środku zapachu drewna jest czym wspaniałym. Dobrze wykonany i ocieplony dom drewniany jest na równi z trwałością z tym murowanym.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na Naszej stronie internetowej www.arthprojekty.pl a także na naszym fanpage na Facebooku: Domy drewniane i tradycyjne ARTH. Serdecznie zapraszamy! 🙂

Prawo jazdy Częstochowa

Prawo jazdy Częstochowa

Jeżeli pomieszkujesz w pobliżu Częstochowy i właśnie zacząłeś myśleć o zrobieniu uprawnień kierowcy, to pragniemy zachęcić Cię do dokładnego zaznajomienia się z stroną dobrej szkoły jazdy, w jakiej dobrze wykształceni a także dobrze przygotowani nauczyciele zadbają o to, żebyś idealnie ogarnął kwestię kierowania autem!

W promowanej szkole uczniowe podróżują takimi samymi samochodami jak te, które wykorzystywane są w trakcie egzaminów. Jednakowoż staramy się nie wyłącznie o to, żeby prawidłowo nauczać jazdy, skupiamy się też na nauce zasad teoretycznych, przez co zaliczenie egzaminu jest dużo prostsze.

O poziomie polecanej szkoły jazdy mogą poświadczać najlepsze pozycje w rankingach zdawalności. Odezwij się do nas i zaklep termin szkolenia, a nauczymy Cię wszystkich tras egzaminacyjnych w Częstochowie!

Krotoski cichy częstochowa

Krotoski cichy częstochowa

Przy wskazywaniu cech współczesności trudno nie zwrócić uwagi na liczbę samochodów. Większość rodzin użytkuje przynajmniej jeden wóz, z tego też powodu rodzinny budżet obciążony jest tak samo kosztami paliwa, jak też przeglądów albo możliwych napraw. Niezwykle często pojawia się pytanie czy skorzystać z autoryzowanego serwisu czy normalnego warsztatu - jakie będą plusy i minusy takich wyjść?

Zazwyczaj przy rozpatrywaniu tematu tego rodzaju jak serwis Volkswagen Częstochowa, wiele pochlebnych opinii dotyczy autoryzowanych serwisów. Z jakiego powodu tak wygląda sytuacja? Dla wielu podstawową i niezaprzeczalną zaletą jest tu bezpieczeństwo. Kluczową spośród najistotniejszych spraw, gdy wsiadamy do auta jest wrażenie bezpieczeństwa. Jeśli o auto zatroszczyli się specjaliści, zaś wszelkie elementy zamienne będą oryginalne, wówczas mamy świadomość, iż wszelkie zagrożenie dotyczące auta okazuje się zminimalizowane. Ponadto w przypadku jakiejkolwiek sytuacji zagrożenia, taki samochód nie zawiedzie. W przypadku autoryzowanych serwisów znaczący jest także profesjonalizm ekipy. Autem zajmują się jedynie wykwalifikowani ludzie, jacy doskonale znają się akurat na danej marce.

Licytacje komornicze

Licytacje komornicze

Kancelaria prawnicza Whitford Miller proponuje kompleksowe pomoc na każdym części licytacji komorniczej. Realizujemy lustrację dokumentacji dotyczących licytowanej posiadłości. Ponadto przeprowadzamy analizy operatu szacunkowego wykonanego przez biegłego. Często także zastępujemy naszych klientów podczas licytacji. Odpowiadamy za kontakt naszego kontrahenta zarówno z kancelarią komornika ,a także sądami. Pozwala to na wejście w posiadanie nieruchomości taniej oraz szybciej. Działamy na terenie miast Częstochowa i Warszawa jednak nic nie stoi na przeszkodzie jesteśmy w stanie zająć się Państwa sprawą w każdym zakątku Polski. Zajmujemy się także sprawami odnoszące się do sporów o odszkodowanie z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Dodatkowe informacje znajdą Państwo na naszej stronie dotyczącej odszkodowaniach. Na naszej stronie internetowej znajdą również Państwo bezpłatne przygotowane przez naszych prawników wzory najpopularniejszych umów, kalkulatory, księgi wieczyste w formacie PDF, akty prawne oraz bazę teleadresową wszystkich krajowych sądów i prokuratur.

Tadex S.C. – obróbka metali

Tadex S.C. - obróbka metali

Firma Usługowa Tadex S.C. w Częstochowie przy ulicy Sokolej 14b podejmuje nowatorską obróbką metali i obróbką skrawaniem na wybitnym poziomie. Wieloletnie doświadczenie firmy zarówno w obróbce maszynowej CNC jak i również w obróbce skrawaniem metali w sposób tradycyjny owocuje tym, że działalność firmy Tadex S.C. jest unikatowa. Obróbka skrawaniem CNC to główne gałęzie działania tej firmy. Drużyna firmy to pokaźny zespół działający w branży obrabiania metali od wielu lat. Profesjonaliści firmy szkoleni przez wiele lat w dziedzinie skrawania metali oraz sterowania maszyn obrabiających metali w technologii CNC są niezastąpieni w skali całego regionu.Firma Tadex S.C. ma w ofercie również usługi analizy struktury krystalicznej materiału metalowego oraz detekcję zwyrodnień powierzchni metalowych tylko dzięki nowoczesnemu laboratorium pomiarowemu. Obrabiarki sterowane przy pomocy komputera (Computerized Numerica Contrl) to rdzeń nowoczesnej obróbki skrawaniem. Dzięki zastosowaniu urządzeń CNC możliwe jest osiągniecie o wiele lepszych rezultatów obróbki metalu i znacznie większej dokładności skrawania metali niżeli sposoby tradycyjnego ręcznego skrawania metalu.

Oprócz doskonałej lokalizacji firmy Tadex S.C. jaką jest Częstochowa i województwo Śląskie jest pierwszoplanowa flota w postaci nowoczesnych maszyn służącychdo obróbki metali i obróbki skrawaniem. Idealnie wyposażona hala produkcyjna zapełniona jest maszynami do skrawania metali oraz robotami do numerycznej obróbki skrawaniem CNC. Firma Usługowa Tadex S.C. przedstawia swoją ofertę na rozpoznawalnych międzynarodowych targach powiązanych z maszynową obróbką skrawaniem i maszynową obróbka CNC metali. Ich oferta prezentowana była między innymi na kongresach takich jak SUBCONTRACTING – Poznań 2015 czy też w Krakowie na Salonie Kooperacji przemysłowej 2014.

Maszyny do obróbki skrawaniem CNC jakimi pracuje firma Tadex S.C. c Częstochowy to między innymi:

 • Centrum tokarskie CNC EAGLE 25 dajemożliwość obróbki z pręta do średnicy 25mm. Maksymalna dopuszczalna długość obrabianych detali 120mm. Sterowanie w 4 osiach.
 • Automat numerycznej obróbki tokarskiej EAGLE MINI TURN dajemożliwość obróbki z pręta do średnicy 32mm. Maksymalna dopuszczalna długość obrabianych detali 130mm. Sterowanie w 2 osiach Głowica narzędziowa 8 narzędzi.
 • Automat numerycznej obróbki tokarskiej CNC HYUNDAI KIT 450 dajemożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Maksymalna dopuszczalna długość obrabianych detali 150mm. Sterowanie w 2 osiach.
 • Centrum numerycznej obróbki tokarskiej DUGARD 42 TT (42 SUB) dajemożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Maksymalna dopuszczalna długość obrabianych detali 230mm. Sterowanie w 8 osiach. Wrzeciono przechwytujące.
 • Automat numerycznej obróbki tokarskiej KNUTH FANUC 0T dajemożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Maksymalna dopuszczalna długość obrabianych detali 120mm. Sterowanie w 2 osiach.
 • Automat numerycznej obróbki tokarskiej TAKANG FANUC 0T dajemożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Maksymalna dopuszczalna długość obrabianych detali 120mm. Sterowanie w 2 osiach.
 • Automat numerycznej obróbki tokarskiej WASHINO L-70 dajemożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Maksymalna dopuszczalna długość obrabianych detali 150mm. Sterowanie w 2 osiach.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ofertą firmy Tadex S.C z miasta Częstochowy.

Film Ślubny Częstochowa

Film Ślubny Częstochowa

Specjalizujemy się w videofilmowaniu uroczystości ślubnej i weselnej. Jeśli szukasz Wideofilmowanie Częstochowa to zapraszam do kontaktu.

Realizujemy zamówienia w Polsce centralnej i południowej, w okolicach i miastach takich jak: Częstochowa, Łódź, Katowice, Opole, Gliwice i wiele innych. Oferujemy atrakcyjne usługi i pakiety i na każdą kieszeń.

Filmy realizujemy w jakości Full HD 1920x1080 oraz w najnowszej technologii 4K 3840×2160.

Sprzęt: Do pracy jako kamerzysta podchodzimy racjonalnie i odpowiedzialnie, dlatego zawsze mamy przy sobie rezerwowy sprzęt w postaci dodatkowego aparatu oraz dodatkowo rejestrator dźwięku tak aby żaden z kluczowych momentów nie została utracony.

Kuchenne akcesoria

Kuchenne akcesoria

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego serwisu internetowego poświęconego różnym akcesoriom kuchennym. Opisujemy tam najświeższe trendy w „modzie kuchennej”. Zapoznacie się Państwo z akcesoriami oraz przeróżnymi przyborami niezbędnymi do pracy w kuchni i nie tylko. Ciepło prosimy również wszystkich do odwiedzenia naszego sklepiku online gdzie łatwo można zakupić większość przedstawionych przedmiotów. Dla mieszkańców Częstochowy dobra nowina, kupiony artykuł dostarczymy bez opłaty pod wskazany adres. Prowadzimy obiekt handlowy gdzie wolno osobiście przyjść i kupić. Prowadzimy też sprzedaż hurtową dla sklepów. Bardzo dobre warunki współpracy. Zapraszamy.