Archive

Wypozyczalnia-pyrzowice.eu

Wypozyczalnia-pyrzowice.eu

Firma Solid Car proponuje Państwu najem aut osobowych przeróżnych klas. Jeżeli lądujesz na lotnisku w Pyrzowicach Katowicach i potrzebujesz wypożyczyć auto to serdecznie zapraszamy do skorzystania z propozycji naszej firmy. Gwarantujemy całościową obsługę, niezawodne samochody i kompletną ochronę ubezpieczeniową.

Posiadamy ogromny wybór samochodów w przeróżnych klasach. Jedynie my zapewniamy dojazd do interesanta i niesłychanie konkurencyjne rabaty w przypadku dłuższego wypożyczenia.

Ciągle rozszerzające się obszerne grono naszych użytkowników jedynie potwierdza naszą reputację. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.

Pyrzowice Parking

Pyrzowice Parking

Podróżnym wylatującym z Portu Lotniczego w Pyrzowicach na urlop, w podróż w interesach lub do znajomych pragniemy przedstawić propozycję przechowania pojazdu na strzeżonym miejscu parkingowym. "Parking u Madzi" (Pyrzowice) gwarantuje miłą obsługę, dozorowanie 24h na dobę teren oraz przystępne położenie tuż obok Terminali A i B Portu Lotniczego w Pyrzowicach. Te wszystkie cechy posiada nasz parking w Pyrzowicach. Kwota za przechowanie samochodu obejmuje także transport na lotnisko oraz odbiór po powrocie. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.parkingumadzi.pl, gdzie dostępna jest pełna oferta "Parkingu u Madzi" w Pyrzowicach, informacje adresowe oraz szczegóły rezerwacji miejsca na parkingu.

Rent a car Pyrzowice

Rent a car Pyrzowice

Nasze przedsiębiorstwo zaprasza wszystkich potrzebujących wypożyczenia samochodu do skorzystania z naszej propozycji. W swoim garażu mamy samochody, które jedynie wyczekują by świadczyć usługi Państwu. Tylko my gwarantujemy dojazd do konsumenta i bardzo konkurencyjne zniżki w przypadku dłuższego wypożyczenia.

Jednymi z głównych naszych kontrahentów są podmioty wynajmujące auto na lotnisku w Katowicach. Mamy doświadczony skład pracowników, który pomoże wybrać właściwy typ pojazdu.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie jest możliwość zarezerwować najmu auta i uzyskać więcej wiadomości.

Parking w Pyrzowicach

Parking w Pyrzowicach

Jeśli wylatują Państwo z lotniska Katowice - Pyrzowice na wakacje, podróż w interesach lub do znajomych chcielibyśmy przedstawić Państwu ofertę postoju samochodu na strzeżonym parkingu. Nasz parking w Pyrzowicach oferuje także profesjonalną obsługę, pilnowanie 24 godziny na dobę plac oraz świetną lokalizację tuż obok Terminali A i B lotniska Katowice - Pyrzowice. Te wszystkie cechy posiada nasz parking w Pyrzowicach. Opłata za postój pojazdu wlicza także transport na lotnisko oraz odbiór po przylocie.

Parking Pyrzowice Katowice

Parking Pyrzowice Katowice

Łączność lotnicza robi się w dzisiejszych czasach niezwykle popularna. Sporo ludzi korzysta z lotnisk i samolotów. Rezerwują bilety nie tylko na wczasy w dalekich krajach, ale również udają się na weekendy, lecą odwiedzić rodzinę czy załatwiają sprawy biznesowe. Nie we wszystkie miejsca można dotrzeć samochodem lub autobusem, a ponad to, czas takiej podróży jest o wiele dłuższy i wyczerpujący od niezbyt długiego i wygodnego lotu samolotem. Jednak sporo ludzi zastanawia się, co począć ze swoim samochodem na okres podróży? W jakim miejscu je zostawić, aby pozostało bezpieczne do chwili powrotu? Idealne miejsca oferuje parking przy lotnisku Pyrzowice. Parking w Pyrzowicach oferuje klientom znakomite, rzetelnie nadzorowane miejsce, gdzie nikt obcy nie ma dostępu. Parking przy lotnisku w Katowicach oferuje klientom bezpieczne pozostawienie auta w niewysokich cenach, dostępnych na każdą kieszeń. Po co pozostawiać samochód w obcym i otwartym miejscu i ciągle zastanawiać się czy z samochodem wszystko jest w porządku? Parking Pyrzowice to świetna alternatywa dla osób korzystających z lotniska.