Archive

Jetgarnet-water jet

Jetgarnet-water jet

Firma JetGarnet proponuje Państwu rzetelnie wyselekcjonowany piasek ścierny, który jest przez nas przetwarzany, a po pewnym czasie sprzedawany wszystkim, którzy szukają sprawdzonego surowca. Prezentowana marka znana jest już w całej Europie, albowiem fabrykowany przez nas surowiec jest sprawdzony dla otoczenia oraz ludzi, a także posiada niezmiernie korzystne cechy. Dostarczamy piasek pod dokładny adres oraz współpracujemy z firmami należącymi do branży przemysłowej i nie tylko. Stworzony przez nas produkt wykorzystywać wolno do piaskowania czy także obróbki strumieniowej. Dodatkowo proponujemy także zakup części WeterJet, jakie służą do cięcia wodą.

Jetsystem.pl – Waterjet OMAX

Jetsystem.pl - Waterjet OMAX

Cięcie wodą jest współczesną oraz skuteczną metodą wykorzystywaną dziś na gigantyczną skalę. W ofercie firmy JetSystem odnaleźć możecie różnorodne maszyny oraz sprzęt służący do wykonywania takich zadań. To naturalnie dzięki obszernemu doświadczeniu zapewniamy Wam ich bezawaryjność oraz znaczącą wydajność. Proponowane przez nas sprzęty posiadają odpowiednie certyfikaty. JetSystem to marka, która jest kwalifikowanym hurtownikiem urządzeń MAXIEM oraz OMAX w Europie Wschodniej oraz Środkowej. Oferujemy maszyny gwarantujące wykonywanie cięcia ciśnieniowego i nie tylko. Wysoka jakość, znani oraz prestiżowi producenci maszyn - to wszystko tylko u nas.

Jetsystem.pl – Cięcie wodą maszyny

Jetsystem.pl - Cięcie wodą maszyny

Szukacie urządzeń do cięcia wodą, zaawansowanych technologicznie i sprowadzonych od czołowych producentów znanych na całym globie? Marzycie o wprowadzeniu techniki cięcia wodą do własnej firmy? Pragniecie mieć pewność, że nabywacie sprzęt certyfikowany, o wyjątkowo małej awaryjności i nadający się do pracy w kłopotliwych warunkach? Serdecznie zapraszamy na stronę internetową firmy JetSystem, kwalifikowanego dystrybutora sprzętów MAXIEM i OMAX na Europę Wschodnią i Środkową. Nasze sprzęty z sektora urządzeń hydrostrumieniowych oraz cięcia ciśnieniowego sprawdziły się już w niezmiernie wielu przedsiębiorstwach, o czym zaświadczają dziesiątki zadowolonych kontrahentów. Gwarantujemy odpowiednie konsulting i pomoc w doborze sprzętu, zajmiemy się również dystrybucją oraz serwisowaniem sprzętów - proponujemy wszystko, czego Państwo potrzebują w obrębie technologii hydrostrumieniowych.

Jetgarnet.pl

Jetgarnet.pl

Ścierniwa JetGarnet to cierpliwie wyselekcjonowany oraz wybrany piasek ścierny, w szerokim zakresie stosowany w branżach industrialnych do piaskowania, obróbki strumieniowej oraz cięcia wodą. Prowadzona przez nas marka na co dzień zajmuje się jego produkcją oraz dystrybucją, zapewniając zawsze terminowe dostawy. JetGarnet to firma ceniona w całej Europie, a nasze ścierniwa znamionują się zawsze wysoką wydajnością oraz bezpieczeństwem eksploatacji - zarówno dla środowiska, jak oraz dla człowieka. Spełniamy rygorystyczne wymogi, zarówno te stawiane przez organy państwowe a też te Klientów, którzy korzystają z dystrybuowanego przez nas ścierniwa. W dodatku zajmujemy się też sprowadzaniem oraz sprzedażą części WaterJet, używanych do cięcia wodą. Wszystkich zainteresowanych współpracą w zakresie zakupu ścierniwa bądź też kompetentnego sprzętu do cięcia wodą serdecznie zapraszamy do wejścia na witrynę oraz kontaktu.

Biuro-rachunkowe.elblag.pl

Biuro-rachunkowe.elblag.pl

Biuro rachunkowe w Elblągu funkcjonuje na rynku od kilku lat. Nasza firma została powołana z myślą o małych, mikro i średnich przedsiębiorcach. To przede wszystkim do nich kierujemy naszą ofertę. Indywidualne traktowanie podopiecznych to coś co jest dla nas najważniejsze. Z większością klientów budujemy wieź która może przełożyć się na pozytywne relacje i zaufanie. Nasi klienci nie muszą się martwić czy ich sprawy załatwiane są w sposób prawidłowy. Wszystkiego pilnuje najlepszy zespół. Biuro rachunkowe Adrem ma wystawiony certyfikat księgowy Ministerstwa Finansów oraz wykupione ubezpieczenie cywilnoprawne nazywane potocznie OC. Chcemy się pochwalić dużą składką tego ubezpieczenia. Zabezpieczenie interesów naszych klientów to podstawa. Od września rusza usługa księgowości online. Dzięki temu będą państwo mieli wgląd w swoje papiery z dowolnego miejsca na świecie.

Księgowa.elblag.pl – portal dla każdego

Księgowa.elblag.pl - portal dla każdego

Księgowa Elbląg to mały portal który powstał w celu wsparcia ludzi z niewielkimi problemami księgowymi. Na stronie znajdziemy wiadomości które dotyczą zmian w prawie podatkowym oraz poradniki które mają na celu wyjaśnić jakiś problem. Witryna tworzona jest przez dwie bogate w doświadczenie księgowe które od wielu lat pracują w tej branży. Dzięki temu masz pewność że teksty które znajdziesz na stronie zawsze aktualne. Na stronie znajdziemy formularz kontaktowy dzięki czemu każdy kto odwiedzi może zadać pytanie.. Pod koniec każdego miesiąca planowane jest publikowanie często powtarzających się pytań i odpowiedzi na nie w formie przyjaznego Q&A.

Badanie rezonansem magnetycznym

Badanie rezonansem magnetycznym

Firma MR Diagnostic zajmująca się badaniem człowieka za pomocą rezonansu magnetycznego zaprasza do skorzystania z naszych usług. Udanie się do lekarza w większości przypadków nie jest pozytywnym zdarzeniem w naszym życiu jednak nasza firma wie, że dbanie o swoje zdrowie jest bardzo ważne i pomaga za wczasu ustrzeć się wielu złych chorób i schorzeń dlatego przygotowała dla wszystkich możliwość wykupienia atrakcyjnego cenowo pakietu profilaktycznego dla całych rodzin na terenie miasta Elbląg oraz Olsztyn. Zapraszamy do skorzystania.

Konferencje Elbląg

Konferencje Elbląg

Nasz świetny ośrodek wypoczynkowy Spa Kudowa Zdrój przedstawia swym klientom wiele możliwości. Nasz hotel sprawi, że poczujesz się znakomicie. Dzięki hotelowej przemiłej obsłudze zyskasz szansę by nie pamiętać o codziennych zmartwieniach i kłopotach i zrobić coś dla swojego ciała i umysłu. Rehabilitacja Kudowa Zdrój w prowadzonym przez nas ośrodku nie tylko dobrze wpłynie na twoje ciało. Przepiękna lokalizacja i doskonałe warunki to dwie kwestie, które sprawią, że wypoczniesz i będziesz jak nowo narodzona. Serdecznie zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą.