Profile aluminiowe

Profile aluminiowe

Firma Metall-Expres od 2003 roku para się dystrybucją metali nieżelaznych, na obszarze całej Unii Europejskiej. Domeną firmy są wyroby z aluminium, mosiądzu i również miedzi. Dodatkowo przedsiębiorstwo para się też dystrybucją produktów z brązu, ołowiu, cynku, cupalu i również stali nierdzewnej. W ofercie przedsiębiorstwie można też znaleźć złom oraz pokrycia dachowe.

Przedsiębiorstwo jest dostawcą wyrobów hutniczych, dla przemysłu energetycznego, lotniczego, mechanicznego, motoryzacyjnego, budowlanego oraz kolejowego. Wszystkie towary firmy, są najlepszej klasy, trwałe, solidnie wykonane, odporne na różne zewnętrzne czynniki.

W ofercie firmy Metall-Express, można znaleźć m.in. blachy, taśmy, płaskowniki, profile, teowniki, ceowniki, kątowniki, druty, rury itp. Udostępnione w ofercie blachy aluminiowe, są sprzedawane w dwóch wariantach – zimno oraz gorąco walcowane. Mogą one być wysyłane w zwojach albo w arkuszach, wedle życzenia klienta. Oferowane są również w postaci gładkiej, jak i również wzorkowanej. Blachy te mogą być wykonane z aluminium niestopowego i również stopowego, o różnych stopniach utwardzenia. Można je zamówić w dowolnym rozmiarze i również w w największym stopniu nietypowych gatunkach.

Ponadto przedsiębiorstwo oferuje swoim klientom takie dodatkowe usługi jak:

foliowanie blach, przewijanie taśm, cięcie na wymiar prętów oraz rur, wykonywanie detali a oprócz tego własny transport zamówionego towaru. Każde zlecenie jest traktowane indywidualnie, przedsiębiorstwo obsługuje zarówno klientów indywidualnych jak i również firmy, działające w różnych branżach. Przedsiębiorstwo cieszy się dużym zainteresowaniem, ponieważ od lat świadczy usługi na wysokim poziomie i również gwarantuje towar najlepszej jakości.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 22.10.2019 09:24:31)

Podlinkuj wpis:

Leave a Comment