Program SKP – mała księgowość, mały kłopot

Program SKP – mała księgowość, mały kłopot

Każda z firm działających w dowolnym sektorze rynku – zarówno tych większych i dobrze prosperujących, jak również małych czy średnich, potrzebuje właściwego prowadzenia księgowości. Bez względu na formę rozliczania podatków, w każdej z nich pomocne jest zastosowanie prawidłowo działającego systemu, który pozwoli w łatwy sposób rozliczać się i prowadzić księgowość przedsiębiorstwa. Ogromnie przydatnym i bardzo uznanym na rynku narzędziem księgowo-podatkowym jaki usprawnia działania małych i średnich przedsiębiorstw oraz biur rachunkowych jest program księgowy SKP Super Księga Podatkowa.

Mała księgowość – czyli księgowość uproszczona obejmująca w głównej mierze Księgę Przychodów i Rozchodów (KPIR) lub Ryczałt Ewidencjonowany jest z jego pomocą bardzo prosta w prowadzeniu. Wszystko dzięki możliwości całkowitej konfiguracji systemu, która pozwala na wybranie najpotrzebniejszych modułów – w tym rozrachunki z klientami, książkę przychodów i rozchodów, podatki, VAT, płace i ZUS, ewidencję środków trwałych, lub bardzo popularną kilometrówkę i rozliczenie delegacji zagranicznych i krajowych.

Kupując program SKP mała księgowość sami dobieramy moduły, wyłącznie potrzebne do prawidłowego funkcjonowania naszej firmy. To oczywiście nie komplet tego, co zawiera SKP. Mała księgowość wymaga bowiem przeprowadzania wielu analiz oraz tworzenia raportów i zestawień, które kpir program Super Księga Podatkowa błyskawicznie przygotowuje w oparciu o posiadane informacje. Stosując program księgowy SKP firma ma szansę zaoszczędzić czas i zredukować koszty, które wspólnie warto przeznaczyć na rozwój biznesu. Z SKP mała księgowość to mały kłopot.


Ocena: 4,33/5 (3 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 51.1096186, Długość geograficzna: 17.024286800000027

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 15 (ostatnio: 06.01.2018 15:25:56)
  • yahoo: 4 (ostatnio: 04.02.2017 16:33:03)

Podlinkuj wpis:

Leave a Comment