Robienie solidnych usług, na rynku pomocy drogowej 24h.

Robienie solidnych usług, na rynku pomocy drogowej 24h.

Jeśli jakimś sposbem znajdą się Państwo w jednej z tych w najwyższym stopniu stresujących sytuacji, jaką jest awaria auta na drodze – niezbędna jest wsparcie kogoś, kto ma możliwość pomóc. Jeśli to do nas zatelefonują Państwo, żeby skorzystać z pomocy drogowej – dajemy słowo, że na naszą lawetę nie będą musieli Państwo czekać dłużej, niż to konieczne

Bezpieczne usługi lawetą w Katowicach

Jesteśmy zawodowcami, jeśli gra toczy się o należyte, fachowe, niezawodne usługi lawetą na obszarze Katowic. Co ważne, jesteśmy w stanie zrealizować swoje profesjonalne usługi względem wszystkich pojazdów.

Bez względu na to, czy jest to samochód z niskim zawieszeniem, czy taki który ucierpiał w karambolu – nie stanowi to kłopotu dla naszego zespołu specjalistów. Jesteśmy przygotowywani do obsługi jakiegokolwiek auta. Używamy miękkich, lecz pewnych pasów i zabezpieczeń, żeby dać Państwu pełne przekonanie, że powierzony w nasze ręce, nawet w najwyższym stopniu doborowy samochód zostanie pewnie załadowany na nasze ciężarówki z platformą i dowieziony we wskazane położenie.

Usługi holowania bez uszkodzeń – troszczymy się o kontrahenta i jego samochód!

Sprzęt, który posiadamy został stworzony w każdym calu z myślą o oferowaniu usług lawetowania na wysokim poziomie, wobec tego jest:

• skuteczny

• niezawodny

• porządny

Jeśli konieczny jest przewóz dowolnych pojazdów na obszarze Katowic i okolic – zawsze wolno na nas liczyć. Wiemy, że jeśli korzystają Państwo ze sprzętu w ramach prowadzonej firmy, to nie wolno sobie pozwolić na jakiekolwiek przestoje. Bez względu od tego, czy mamy przewieźć mini dźwig z jednego punktu pracy do drugiego, lub też wózek widłowy magazynowy musi zostać przewieziony do warsztatu – rekomendujemy się!

Nasza usługa holowania jest zawsze dostępna dla wszystkich konsumentów transportowych. Jesteśmy gruntownie ubezpieczeni i zobowiązani do zapewnienia bezpieczeństwa. Na potwierdzenie tych wszelkich walorów, o jakich tu mowa – ochoczo dostarczamy referencje skierowane pod należącym do nas adresem, jeśli takie jest życzenie kontrahenta. W razie pobocznych pytań, prosimy o kontakt. Momentalnie są w stanie Państwo liczyć na kontakt zwrotny.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 19.04.2020 19:28:35)

Podlinkuj wpis:

Leave a Comment