Kanistry plastikowe

Kanistry plastikowe

Kanistry spożywczeProdukujemy kanistry spożywcze oraz takie w których przechowuje się chemię, Bez wyjątku wytwarzane przez nas kanistry są odporne na woń i nie wpływają na smaku jedzenia, które w nich jest przechowywane. Nasze kanistry dostarczane są między innymi z: plombującą nakrętką plastikową, zamknięciem mającym możliwość odpowietrzenie. Dzięki dodatkowym akcesoriom można wyprodukować kanister z kranikiem. mamy opcja dołożenia różnej ciężkości uzupełnienia. Każdy kanister ma komfortowy zaczep i hermetyczną nakrętkę. Kanistry certyfikowane mają możliwość całkowitego opróżnienia oraz nadają się do magazynowania i umieszczania na paletach. Kanistry z HDPE są idealne do produktów spożywczych, ponieważ są nieszkodliwe po względem chemicznym.

Beczki certyfikowaneUdostępniamy Państwu beczki certyfikowane, które przeszły testy więc są przychylne dla środowiska. Beczki z deklem oferowane przez nas są idealne do magazynowania oraz do umieszczania na paletach. Mają też opcję całkowitego wyładowania oraz są osiągalne w opcjach beczki od 30 do 220 litrów. Produkowane w naszym zakładzie beczki na wodę, są także idealne do przechowywania soków i produktów spożywczych, ponieważ są odporne na oddziaływanie woni. Każda beczka i kanister dostępne są w różnych barwach oraz można na nich wytłoczyć różne elementy. Części dodatków, można zakupić nakrętki bezpieczne, lejki do kanistrów oraz kraniki do beczek. Wszystkie beczki są biodegradowalne oraz przechodzą testy jakości i odporności na uszkodzenia.

Produkujemy pojemniki z tworzyw sztucznych, beczki i kanistry aż od ponad 30 lat. Nasz program dostaw obejmuje kanistry PE o pojemności od kilku do kilkudziesięciu litrów, a także ponad sto litrowe beczki z pokrywami oraz pierścieniami zaciskowymi. Kanistry oraz beczki umożliwiają magazynowanie w pionie, czyli posiadają możliwość układania jeden nad drugim. Oddzielnym działem są akcesoria do beczek i kanistrów. Udostępniamy szeroki pakiet produktów z polietylenu (HDPE): beczek, kanistrów, pojemników oraz nakrętek. Do naszego pakietu wchodzą również beczki ze szczelnym zamknięciem czopowym o wielkości użytkowej 220 litrów oraz pojemniki z HDPE. Kanistry UN oraz beczki z korkami z tworzywa sztucznego, wytwarzane są z przyjaznych dla środowiska składników posiadających wysoką masę cząsteczkową. Do eksploatacji wszystkich torów produkcji posiadamy w dyspozycji najnowocześniejsze nadmuchowe linie produkcyjne.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 51.0082409, Długość geograficzna: 17.169843799999967

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 32 (ostatnio: 22.05.2021 13:38:07)
  • yahoo: 17 (ostatnio: 07.03.2017 11:00:54)

Podlinkuj wpis:

Leave a Comment