Rowy noclegi

Rowy noclegi

Niewielka wioska rybacka leżąca w gminie Ustka będąca także niedużym portem morskim posiada wśród turystów sporą grupę wielbicieli. Jest to miejsce nad morzem z urokiem i klimatem, czego właśnie poszukują mieszkańcy dużych aglomeracji pragnący odmiany od mocno zurbanizowanych terenów.

Rowy noclegi w licznych ośrodkach wczasowych czynnych w większości jedynie w sezonie, ale także w domach mieszkańców oraz pensjonatach powstających jak tak zwane grzyby po deszczu na alejkach wybudowanych w ostatnim czasie na łąkach, gdzie uprzednio pasło się bydło oferuje od zaraz.

Sielskość Rowów, a jednocześnie dostęp do infrastruktury turystycznej w postaci zaplecza noclegowego, restauracji i barów, usług, dają komfort wypoczynku w czasie wakacji nad morzem. Jeśli ktoś z planujących w Rowach wakacje lub weekend nie znajdzie wolnych pokoi zawsze może pojechać do miasta letniskowego, siedziby gminy, a tu Ustka noclegi znajdzie dla was bez wątpienia. Usteckie uzdrowisko ma lepsze połączenie autobusowe i łatwiej przyjechać tu niż do Rowów, ponieważ to wczasowe miasteczko nad morzem ma stałe połączenie autobusowe z wielkimi aglomeracjami i cenionymi kurortami leżącymi na przeciwległym końcu naszego kraju jak Zakopane czy Karpacz.

Do Rowów zaś jeśli nie dysponujemy własnym środkiem transportu można przyjechać korzystając z połączenia autobusowego realizowanego na w relacji Słupsk Rowy.


Ocena: 4,5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 42 (ostatnio: 17.06.2020 05:24:05)
  • yahoo: 18 (ostatnio: 25.01.2018 22:16:31)

Podlinkuj wpis:

Leave a Comment