Głosowanie – Psychologia Par

Głosowanie - Psychologia Par

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną www o psychologii relacji. Wraz ze zmnianami społecznymi i formułowaniem nowych form i struktur związków oraz przeformułowaniu modelu rodziny coraz więcej uwagi skierowane jest na procesy, które wpływają na bliskie relacje. Blog psychologia par jest jedną z tych, które opisują – w takiej czy innej postaci – zagadnienia związane ze związkami.

Jest jednak wyjątkowa nie tylko dzięki swojej merytorycznej zawartości – wpisy tworzone są przez psychoterapeutów i dotykają wielu dziedzin, które są powodem radości lub trudności życia w związku czy małżeństwie, takich jak umiejętności komunikacyjne, czy role, jakie partnerzy w relacji obejmują – serwis doczekał się uznania również dzięki swojej oryginalnej formie. O Psychologii Par pisze między innymi ten artykuł.

Dlaczego jest oryginalna?

Teraz jest najwyższy czas, żeby poczytać wpisy na stronie szczególnie o „kontakcie”, „zdradzie”, „różnicach płci”, i innych tematach widzianych z perspektywy psychologa i psychoterapeuty par. Strona umożliwia udział w dyskusji, który możliwy jest również na facebooku.

z wpisu: „Głosowanie zakończone”


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 21 (ostatnio: 10.05.2020 23:39:34)
  • yahoo: 7 (ostatnio: 22.07.2016 06:36:12)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz